Barvení

Milé dámy,pár slov k barvení........
Než přistoupíme k barvení,vězte,že Vás vyzpovídám jako ve zpovědnici:-)Týká se zákaznic,jejichž vlásky jsem neměla nikdy v ruce.Tímto článkem předejdeme telefonickým dotazům,kolik to bude stát,jak to bude dlouho trvat............                                   
1.historie vlasu - vlas roste cca 1cm za měsíc.Dle délky vlasů je nutné znát,co bylo s vlasy prováděno za x měsíců(melíry,barva,atd,zda profi nebo drogerie.....)                                                                               
2.domácí péče - co s vlasy doma provádíte,kosmetika,styling profi,drogerka.................................................
3.přírodní výška tonu a jaký je požadovaný konečný výsledek                                                                       
Spoustu lidí žije v tom,že vezmu tubu,vymáčknu a jedu,ale chyba lávky.Dle diagnozy a ostatních faktorů se průběh barvení může zcela lišit.V některých případech bude nutné použít různé techniky,vymývací lazně apod.A od toho všeho se odvíjí čas procedury a výsledná cena.Proto nesděluji ceny a čas po telefonu naslepo,ale sdělím po společné konzultaci.Nejlepší je,objednejte se na střih,při kterém mi sdělíte Vaší představu,kterou můžem spolu probrat a následně se objednat na změnu barvy.

Jen tak od oka- krátké vlasy spotřeba cca 60ml produktu,polodlouhe(už i mikado)cca 70ml,dlouhe cca 90ml i vice.Je to pouze orientačně,záleží na hustotě vlasů atd.atd.